Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Haberler>Endüstri Dinamikleri

2021-9-12Osaka Industrial Expo 2021 başlamak üzere

Zaman: 2021-09-17 Hitler: 68

Sergi tanıtmak

Manufacturing World Osaka, batı Japonya'daki en büyük ve en etkili endüstriyel fuarlardan biridir. Tasarım, geliştirme, üretim, üretim mühendisliği, satın alma ve kalite kontrol departmanlarından profesyoneller.
Son sergi, Çin, Rusya, Almanya, Birleşik Krallık, Hindistan, Tayland, Dubai, Singapur ve benzeri ülkelerden 27,000 katılımcı ile toplam 498 metrekarelik bir alanı kapsıyordu. Katılımcı sayısı 29322 kişiye ulaştı.
Manufacturing World Osaka, Japonya'da mekanik parçalar, malzemeler ve montaj teknolojisinin önemli bir profesyonel sergisidir. Her yıl katılımcı sayısı artmaya devam ediyor, profesyonel ziyaretçiler sonsuz bir akışta akıyor, katılımcılar ve profesyonel ziyaretçiler, büyük hasat elde etmek için ayrıntılı iş görüşmeleri yürütüyor.

Sergiler aralığı:
● İletim teknolojisi sergisi: rulman, lineer transmisyon cihazı, vidalı mil, dişli, şanzıman, redüktör, debriyaj, kayış, zincir vb.
● Boru montajı sergisi: endüstriyel borular ve bağlantı parçaları, bağlantılar, valfler
● Akışkanlar dinamiği geliştirme:Hidrolik ekipman, pnömatik ekipman, pnömatik ekipman ve hidrolik ekipman için contalar, paketler, konektörler, borular ve pompalar
● Büyük parçalar, kalın işleme fuarı: büyük parçalar/kalın parçalar özel metal/plastik işleme teknolojisi

pavyon bilgileri
Osaka Uluslararası Kongre Merkezi, Japonya
1-5-102 Nanko-Kita, Suminoe-Ku Osaka, 559-0034 Japonya