Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Şirket Profili

Zhuji Tianli Machinery Company, Zhuji'de orta ölçekli bir kuruluştur. Şirket 1985 yılında kurulmuş ve en büyük üretim kuruluşu haline gelmiştir. Orta Doğu'da Hidrolik Hortum Montajı, Hortum Bağlantısı ve Adaptörü. Ürünler ağırlıklı olarak inşaat, maden, metalurji, kimya sanayi, enerji sektörlerinde kullanılmaktadır. ,ulaşım ve diğer büyük hidrolik ekipman makineleri. şimdi şirket 15,000 metrekare inşaat alanı ile 22,000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. 100 var üretim ekipmanı setleri, daha fazla 180 çalışanlar, hidrolik yıllık çıktı bağlantı parçaları 25 milyondan fazla parça.Yıllık ihracat tutarı yaklaşık 15 milyon dolar.

Bizim mbüyük müşteriler: en büyük ortaknAvustralya'daki inşaat araçları fabrikası, Fransa'daki GM Şirketi, İran'daki en büyük hidrolik ajan. Şirket, Avrupa, Amerika, Avustralya, Asya, Afrika ve benzerlerini içeren 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır. bizde büyük bir ajanları in Indonesia, filipin, malezya, avustralya ve İran. Ayrıca bir de Dubai'de şube, let Orta Doğu müşterileri malları daha hızlı ve daha rahat alıyor,Ayrıca yabancı ülkede şirket için pencereyi açın.

Şirket, "Teknol'e eşit önem verin" in yenilikçi fikirlerine bağlı kalmaktadır.tamam ve kalite "uzun süredir operasyonda. Şirket, gelişmiş ülkeden ileri teknoloji ve el sanatlarını alıyor.es Amerika, Almanya ve Japonya gibi ve ürünlerin iyileştirilmesi ve yeniliği için birinci sınıf elektro-hidrolik kontrol sistemi sunmaya devam ediyor. Son yıllarda, şirket üst düzey yönetim personelini, bilimsel seçkinleri ve üniversite mezunlarını emer. Şimdi bir işbirliği ekibimiz varliCesaret ve ilerleme, kurumsal gelişimin itici gücü ve kaynağıdır. Şu anda,şirket ekstrüzyon tesislerine sahip, bitirme atölye, bükme atölyesi, naylon boru üretim hattı ve kauçuk montaj atölyesi. Bunların hepsi yüksek kalite için iyi bir temel oluşturur.

Şirket müşterilerin endişe duyduğu zorluklara ve baskılara odaklanmak,d müşteriler için maksimum değer yaratmaknuoukurnaz. Şirket çeşitli sertifikalar kazandı ve CICC ve China Auto Parts tarafından onaylandı. Şimdiye kadar şirket, Zhuji'deki en büyük hidrolik bağlantı parçaları üreticisi ve ihracatçısı haline geldi.